Lisa Marie Fernandez - ponadczasowe stroje kąpielowe

Lisa Marie Fernandez to marka lifestyle’owa, której flagowym produktem są stroje kąpielowe. Pierwsza kolekcja oznaczona logotypem tej marki została wprowadzona na rynek w 2009 roku. Poszczególne produkty zyskały ogromną popularność, dlatego marka bardzo szybko rozwinęła swoje skrzydła i poszerzyła ofertę o inne ubrania wysokiej jakości. W tym artykule poznasz historię tej niezwykłej firmy oraz najciekawsze propozycje strojów kąpielowych.

Historia marki 

Lisa Marie Fernandez to luksusowa marka o światowym zasięgu, której nazwa pochodzi od imienia i nazwiska założycielki. Pierwsza kolekcja została okrzyknięta jako niezwykle innowacyjna, bowiem po raz pierwszy zastosowano w przypadku strojów kąpielowych skrupulatną konstrukcję i ciekawe szczegóły. Wraz z rozwojem marki i stworzeniem kolejnych ciekawych propozycji, powstała myśl o rozszerzeniu działalności o pozostałe elementy garderoby, które będą utrzymane w stylistyce bliskiej autorce i projektantce marki. Dzięki temu w 2013 roku powstała pierwsza kolekcja marki obejmująca sukienki koszulowe i spódnice w eleganckim stylu, a w 2014 roku kolekcja nieco bardziej sportowa. Lisa Marie promuje swoje projekty, dając do zrozumienia, że każdy produkt, jaki wychodzi spod jej ręki, jest odzwierciedleniem jej faktycznego stylu życia. Po wpisaniu hasztagu #LMFGirlsonHoliday na Instagramie można znaleźć zdjęcia projektantki oraz fotografie zadowolonych klientek, również celebrytek i gwiazd, takich jak Arianna Grande, Beyonce, Rihanna czy Selena Gomez. Zdjęcia pochodzą z całego świata, co pozwala zrozumieć, jak dużą popularnością cieszą się projekty marki. Produkty Lisa Marie Fernandez znalazły się na okładkach światowych magazynów jak Vanity Fair, The New York Times Style Magazine, Vogue UK i Elle UK.

Oferta marki Lisa Marie Fernandez 

Oferta marki dedykowana jest dla wszystkich kobiet, a dzięki różnorodności krojów i fasonów, każda z nich może znaleźć model idealnie dopasowany do swoich oczekiwań i proporcji ciała. Panie preferujące klasyczne rozwiązania mogą postawić na strój kąpielowy Goldwin w brązowo czarną zebrę lub model Pamela w złotym kolorze. Nieco bardziej ekstrawagancką propozycją jest czarny, dwuczęściowy strój kąpielowy, wykonany ze skóry wegańskiej, zdobiony frędzlami. Niekwestionowanym hitem, który sprawdzi się zaś w przypadku każdej kobiety, która lubi nietuzinkowe propozycje, jest jednoczęściowy strój kąpielowy na jedno ramie w modną zebrę w kolorze brązowo-czarnym. Warto podkreślić, że wszystkie produkty sygnowane logotypem marki Fernandez tworzone są w oparciu o wysokiej jakości tkaniny, które powstają z myślą o marce Lisa Marie Fernandez. Produkty można nabyć można za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej oraz u wybranych 118 dystrybutorów w 28 krajach.